Puit ehitusmaterjalina

Puit ehitusmaterjalina on väga populaarne ja puitu hinnatakse tänapäeval eelkõige seetõttu, et puit on keskkonnasõbralik ja taastuv ehitusmaterjal. Kuna puit on ka väga tugev ja vastupidav materjal, siis on see olnud hinnatud ehitusmaterjal juba läbi sajandite. Ja kindlasti ei saa märkimata jätta, et puit on ka väga kaunis ja ainulaadne ehitusmaterjal – iga pruss ja laud on eriilmeline oma oksakohtade, pragude ja värvimuutustega.

Kõik Gardenhouse24 tooted on valmistatud kõrgevaliteetsest põhjamaisest kuusepuust.

Kuna puit on ka elav materjal, siis ta reageerib niiskuse muutumisele õhus paisumise ja kokkutõmbumisega, millega võivad kaasneda pragude tekkimine puidu pinnal. Väikesed praod ei mõjuta freesprussi tugevust ning ei ole põhjuseks reklamatsioonide esitamiseks.

Puidu töötlemine vastu kiudu ja oksakohtades võib tekitada karedat pealispinda, mida saab vajadusel lihvida.

Oksakohad pigem lisavad puidule ilmekust ja ei ole põhjuseks reklamatsioonide esitamiseks. Kuivades tingimustes võib juhtuda, et oksakohad langevad välja, mis aga ei mõjuta puidu tugevust.

Okaspuud sisaldavad vaiku ning see on okaspuidu loomulik omadus, mis ei mõjuta toodete kvaliteeti.

Selleks, et kaitsta puitu kahjurite ja puiduseente eest, pikendada selle eluiga ja säilitada selle kaunis välimus, tuleb kliendil endal enne kruntimist, peitsimist või värvimist puit võimalikult kiiresti töödelda puidukaitsevahendiga.
Puidukaitsevahend imendub puidu sisse ja kaitseb seda seestpoolt, peitsi või värvi pinnakattes olevad vahad pakuvad kaitset ilmastikuolude eest.

Puitmaja pinnatöötlus tuleb teha koheselt peale hoone püstitamist, kui ilm ja tingimused seda võimaldavad, nii seest- kui ka väljaspoolt. Pinnatöötluseks tuleb kasutada puitpindadele mõeldud hingavaid pinnatöötlusvahendeid. Värvi, mis moodustab mittehingava katva kile, ei tohi kasutada.

 

Võta meiega ühendust
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorvis ei ei ole tooteidTagasi poodi