Miks valida Gardenhouse24?

Meie ettevõttel brändinimega Gardenhouse24 (registreeritud kui ABC Garden OÜ) on üle 20-aastane kogemus kvaliteetsete puidust aiamajade, kuuride, paviljonide, saunade, suvemajade, garaažide, varjualuste ja kodus töötamiseks ideaalsete aiakontorite tootmisel ja müümisel.

Oleme saavutanud oma toodete kõrge kvaliteedi ja konkurentsivõime tänu meie ettevõtte omanike ja töötajate ühisele sihipärasele tööle. “Koos oleme tugevamad” on meie moto.

Oleme puitmajade tootjad, aga tegeleme ka puitmajade müügi, disaini ning ehitusega. Meil on paindlikkust toota ka klientide endi disainitud puitmajade mudeleid nii era- kui äriklientidele.

Gardenhouse24-l on kaks tootmisüksust. Üks tehastest asub Räpinas, kus on rohkem kui 30 aasta jooksul projekteeritud ja toodetud puidust väiksemaid ja suuremaid eriilmelisi maju. Teine tehas asub Rakveres, kus on freesprussist maju toodetud katkematult juba 70 aastat, olles üheks vanimaks tehaseks Eestis ja Balti riikides. Kogu selle teadmiste ja tööoskuste pagasi muudame me kõrgekvaliteedilisteks toodeteks!

Gardenhouse24 on 20-aastase kogemusega arenenud rahvusvaheliseks puitmajade tootjaks ja müüjaks. Meil on tütarettevõtteid ja edasimüüjaid nii Eroopa riikides, USA-s kui ka Austraalias. Meie eesmärk on pakkuda kõigile oma klientidele täielikku teenuste paketti, alates toote ostmisest kuni kohaletoimetamise ja paigalduseni. Igal aastal me mitmekesistame oma tootevalikut, lisades uusi mudeleid ja tooteid.

Miks valida Gardenhouse24:

 • pikaajalised kogemused puitmajade tootmisel;
 • anname oma toodetele garantii;
 • teeme eriprojekte vastavalt klientide soovile;
 • omame FCS-sertifikaati;
 • pakume täislahendust projekteerimisest ja tootmisest kuni paigalduseni.

Tule ja tutvu meie tootevalikuga! Meie aastatega omandatud kogemused tootmises ja puitmajade müügis tagavad meie toodete kvaliteedi ja tõrgeteta tarned.

Tarne ja paigaldus

Gardenhouse24 (ABC Garden OÜ) pakub oma klientidele kõrgekvaliteedilisi põhjamaisest puidust valmistatud puitmaju, mis aitavad teil teie olemasolevaid võimalusi aiakrundil maksimaalselt ära kasutada. Kui olete sobiva maja välja valinud, alustab meie  tehasemeeskond maja valmistamist. Samal ajal, kui tehases töö käib, saate alustada pinnase ettevalmistamisega ja vundamendi ehitusega

Peale ostu sooritamist selgub tarneaeg ja anname sellest teile eraldi teada. Aiamaja tuuakse kohale Eesti piires kliendi antud aadressile kraanaautoga ja tõstetakse maha kliendi näidatud kohas. Eelneval kokkuleppel on võimalikud nii lühemad kui ka pikemad tarneajad. Kui toode on laos olemas, siis saadetis jõuab kliendi antud aadressile hiljemalt ühe kuni kahe nädala jooksul. Maja puitdetailid on pakitud alusele ja kaetud pealt kilega. Olenevalt maja suurusest võib majapakke olla mitu ja need võivad kaaluda alates poolest tonnist kuni isegi üle tonni. Maapind, kuhu majapakid ladustatakse, peab olema tasane.

Meie toodete kõrgelt hinnatud aspekt on ISEPAIGALDAMISE lihtsus. Kõik meie aiamajad tulevad koos paigaldusjuhendite ja joonistega, mis illustreerivad puitdetailide asukohti üksteise suhtes. Igaüks, kellel on olemas ehitamiseks vajalikud tööriistad, on võimeline toote ise edukalt püstitama.

Kui juhendite lugemise või paigaldamise käigus tekib küsimusi, palun võtke ühendust meie klienditeenindusega ja me aitame teid. Meil on aiamajade paigalduse kogemustega paigaldusmeeskond ja nende ehitusalased teadmised aitavad vältida paigaldamisel vigu, mis võivad kahjustada hoone kvaliteeti. Vältimaks vigu, pakume puitmajade paigaldusteenust, kus professionaalid paigaldavad maja teie eest!  Pärast maja püstitamist tuleb jälgida hooldusjuhiseid, et teie puitehitis püsiks kaunina aastakümneid.

Kogemus on tähtis

Gardenhouse24 tegeleb puidust hoonete tootmisega laias valikus – alates lihtsatest kuuridest ja aiamajadest kuni palkehitiste, elementmajade ja saunadeni. Me püüame oma kirgliku ja mitmekülgse kogemusega puittoodete loomisel saavutada parimaid tulemusi. Enamus meie toodangust on pärit Eestist – riigist, mis on tuntud oma puidust hoonete suure ekspordimahu poolest elaniku kohta üle maailma.

Miks võib usaldada just meid?

 • me kasutame kõrgekvaliteedilist FSC- sertifikaadiga põhjamaist okaspuu puitu;
 • meil on kõrged standardid nii tootmises kui ka klienditeeninduses;
 • meil on pikaajaline puitmajade tootmise kogemus;
 • tootearendus ja innovatsioon on meie jaoks väga olulised;
 • peame lugu oma kööstööpartneritest;
 • jagame oma oskusi ja kogemusi;
 • suhteleme avatult ja ausalt.

Meie jaoks on oluline klientide rahulolu ja seepärast saate olla kindlad, et tellimisest kuni meie kvaliteetsete majade kättetoimetamiseni pakume teile ainult parimat teenust.

Võta meiega ühendust
0
  0
  Ostukorv
  Ostukorvis ei ei ole tooteidTagasi poodi