Gardenhouse24 tehas tähistab sellel aastal 75. juubelit!

Meie aiamajad on lisaks Eestile elusid muutnud lausa 17 riigis, pakkudes rohkem ruumi ja rõõmu inimeste kodudes üle maailma! Meil on au olnud lisaks Eestile lisaväärtust luua riikides nagu Inglismaa, Iirimaa, USA, Austraalia, Itaalia, Holland, Rootsi, Soome, Läti ja Leedu. Oleme kokku müünud üle 200 000 mudeli!

75 aastat on piisav aeg, et aru saada, et inimesed hindavad kvaliteeti, head teenindust ja ilusat disaini. See on see, milles me head oleme!

Toodame oma tooteid siinsamas Eestis, ühes suurimas ja kogenenumas puitmajatööstuses. Puit on meile kodune ja usalduslik materjal. Meie aiamajad on valmistatud põhjamaisest aeglaselt kasvavast kuusest. Oleme valinud selle puidu, sest see on vastupidav ja jätkusuutlik. See peab vastu erinevates kliimatingimustes, vahet pole, kummal pool maakera asud.

Tänu ettevõttesisesele tootmisele saame rahuldada pidevat nõudlust. Meil on Eestis 2 tootmiskohta, millel on nüüdseks 75 aastat kogemust puithoonete valmistamisel. Meie kahe tehase tootmispind on kokku üle 15 000 m2.

Meie aiamajad tulevad
tehasest otse sinu aeda.

See tähendab, et meil on täielik kontroll kvaliteedi üle, sest puudub vahendaja.
Tänu ettevõttesisesele tootmisele saame pakkuda parimat hinda, tegemata allaandimisi kvaliteedi osas.

Me hindame erisoove ja mitmekesisust – seepärast oleme püüdnud luua täiusliku aiamaja igaks vajaduseks. Meie valikust leiad tooteid lihtsatest paviljonidest ja kuuridest kuni mitmekorruseliste palkmajadeni, et rahuldada iga puithoonega lahendatav vajadus. Meil on saadaval üle 470 erineva aiamaja mudeli – igaühele midagi.

Valik meie parimatest mudelitest

star.png

See on meie jaoks tähtis sündmus ja soovime seda teiega jagada.
Tänutäheks oma klientide aastatepikkuse usalduse eest, pakume allahindlusi kuni -60%!

Kas oled kauakestva puithoone otsingul? Me oleme sinu parim valik!
Tutvu meie veebilehega, et leida oma lemmik ning lisainformatsiooni saamiseks võtke meiega julgelt ühendust.